MÖBLER / Soffor / Soffa 13635080
nr 1363 5080
Soffa
läder, 1960-tal, fyrsits, stålben. Längd: 242 cm, djup: 77 cm, höjd: 68 cm
Kondition: smärre slitage
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:37:37
30/11 19:26:17
30/11 19:32:59